به شما تبریک می گویم و افتخار می کنم که در حال صحبت با فردی هستم که می خواهد انسانی متفاوت باشد و فرمانروای خود را یعنی مغز خود را به یک مغز موفق تبدیل کند. مطالب این دوره فوق العاده برای من تاثیرگذار و کاربردی بوده است، خوشحالم که این اتفاق و این تاثیرگذاری قرار است که در هر ثانیه از زندگیتان، در هر دقیقه، ساعت، روز، هفته، ماه و سال شما نیز رخ دهد.

این دوره کاملاً عمومی است یعنی برای تمام افرادی که می خواهند متفاوت باشند یا بهتر بگویم متفاوت عمل کنند و به آموزش و پیشرفت خود اهمیت می دهند و وقت می گذارند تا اول زندگی خود را بهتر کنند و بعد کمک کنند تا این بهتر شدن به اطرافیانشان هم سرایت کند، تهیه شده است.

 شناخت عملکرد مغز (نظریه مغزهای سه گانه آقای مک لین)

تصمیمات و درگیری های بین این سه مغز

تکنیک ها و راهکارهای کنترل دستورات مغز

با گذاراندن این دوره با عملکرد مغز خود در موقعیت های متفاوت آشنا می شوید و می توانید با این آشنایی در موارد زیر عمکرد و رفتار بهتری برای کسب موفقیت خود داشته باشید:

 • رفتار با خانواده
 • برخورد با مشتریان و پرسنل
 • برخورد با مشتریان
 • انجام کارهای عقب مانده
 • آگاه شدن به رفتارهایمان
 • به موفقیت خود سرعت ببخشیم

و یاد می گیریم که چرا:

 • اهمالکاری می کنیم
 • کاری را شروع نمی کنیم
 • پرخاشگری می کنیم
 • خجولی گری می کنیم
 • مهارت جدیدی را یاد نمی گیریم
 • پیشرفت نمی کنیم
 • آموزش پذیر نیستیم

در چندین کارگاهی که مطالب این دوره را بیان کردم مخاطبین از اقشار مختلف جامعه بودند با شغل های متفاوت مثل: افراد خانه دار، کارمند، مشاغل آزاد و… جالب اینجاست وقتی که مطالب را متوجه می شدند هر کسی بر اساس موقعیت و شرایط خودش مطالب را بررسی می کرد، مثلاً فردی که خانه دار بود اول رفتار خودش و بعد همسر و فرزندش را بر اساس مطالب ارائه شده بررسی می کرد، فردی که کارمند بود رفتارهای همکار و ارباب رجویش را بررسی می کرد و یا فردی که شغل آزاد داشت رفتار مشتریانش. خوشبختانه هدف این کارگاه ها و این دوره همین است که افراد ابتدا به خودآگاهی رسیده و رفتارهای خودشان را بر اساس مغزهای سه گانه بررسی کنند و بعد با استفاده از راهکارهایی که ارائه می شود بتوانند در موقعیت های مختلف دستورات مغز خود را برای دست آوردهای بهتر در زندگیشان کنترل کنند.

آیا این دوره ضروری است؟

خیر این دوره ضروری نیست اما بدون شناخت مغز، شناخت انسان و رفتارهای او تقریباً بیهوده خواهد بود.

کلاً این دوره چه کمکی به من میکنه؟

در این دوره نمی خواهیم مانند دانشجویان پزشکی مغز را بشکافیم و از جزئیاتش باخبر شویم و اطلاعات پزشکی خود را بالا ببریم، این دوره قرار است که به پروسه “یادگیری و تغییر خودمان” و  همچنین به رشد و پیشرفت خود در تمامی زمینه ها کمک کند و با شاهکار جهان هستی بیشتر آشنا شویم.

متأسفانه باید بگویم به غیر از اینکه به دانش خود چیزی را اضافه کرده باشید اتفاق دیگری رخ نخواهد داد! اما خوشبختانه باید بگویم وقتی که دانش را با مهارتی که از اقدام های این دوره حاصل می شود، ترکیب کنید اتفاقی بزرگی رخ خواهد داد و انسانی با رفتارهای متفاوت خواهید شد که هر روز به رشد و پیشرفت خود در تمامی زمینه های کمک می کند.

این دوره 12 جلسه آموزشی رایگان و بی نظیر است که به مدت 12 روز، هر روز یک درس تصویری به ایمیل شما ارسال خواهد شد، زمان این ویدئوها از سه چهار دقیقه تا یک ربع خواهد بود که در مجموع نزدیک به 2ساعت آموزش می باشد.

از درس اول تا پنجم: قرار است که در مورد مغزهای سه گانه صحبت کنیم، اینکه وظیفه و درخواست های هر یک از آنها چیست.

درس ششم: به این می پردازیم که این مغزها در موقعیت های گوناگون چه تصمیماتی می گیرند؟ و چه درگیری هایی ممکن است با هم داشته باشند؟ مثلاً متوجه می شوید موقع بیدار شدن از خواب چه اتفاقی در مغز شما رخ می دهد که باعث می شود شما دوباره به خواب خود ادامه دهید در واقع اهمالکاری کنید یا اینکه نه فوری برخیزید و روزی عالی را شروع کنید.

از درس هفتم تا یازدهم: است با یکسری راهکارها و اقدامک ها رفتارهای تولید شده توسط مغزمان را کمترل کنیم و کاری را انجام بدهیم که درست است و باعث رشد و موفقیتمان می شود. من و دوستانم که در زمینه های مختلفی تدریس می کنند همه این اقدامک ها را در شرایط مختلف انجام داده ایم و با صداقت تمام می گویم که هر کدام از آنها یک معجزه است و تأثیراتی عالی در رشد و پیشرفتمان داشته اند، امیدوارم شما هم با انجام این اقدامک ها این حس و حال را تجربه کنید و با یاد دادن آنها به اطرافیانتان دنیا را جای بهتری کنید.

درس دوازدهم: کل دوره مرور خواهد شد.

خب با انرژی و قدرتمند برویم تا برای ساخت مغزی موفق زودتر اقدام کنیم، امیدوارم که هر چقدر از تهیه این دوره ذوق زده شدم و لذت بردم، شما هم همانقدر از دیدن آن لذت ببرید. برای یک سفر لذت بخش به مغز خود آماده اید؟ پس وقت را تلف نکنید و برای شرکت در این دوره رایگان و شگفت انگیز همین الان اقدام کنید و درس اول را در ایمیل خود دریافت کنید.

نظرات برخی از کاربران عزیز در مورد این دوره